Zobraziť možnosti

Filter:

Chlór vo vode

Chlór vo vode pôsobí na nás dvojakým účinkom. Jednak chlór vodu dezinfikuje, zbavuje ju baktérií a mnohých škodlivých mikroorganizmov, zabráni šíreniu chôrob ako je týfus alebo cholera. No chlór vo vode má aj negatívne účinkyChlór vo vode je toxická látka, pridaním do vody tvorí toxíny, tzv. THM (trihalometány). Následne THM spôsobujú ochorenia ako astma, ekzém, srdcové choroby a pod. THM sú zároveň karcinogénne látky.

Negatívne účinky zvýšeného obsahu chlóru vo vode Vám pômožu eliminovať filtračné vložky z radu SPECTRUM a PENTAIR so zvýšenou účinnosťou absorbcie chlóru, eliminácie zápachu a pachutí. Sú ideálne pre širokú škálu aplikácií, vrátane stravovacích služieb, v komerčných a priemyselných odvetviach, rovnako ako pri použití v domácnostiach.

Filtračná vložka na vodu Granular Carbon GAC

Filtračná vložka na vodu Granular Carbon GAC sú obľúbené riešenie od Pentair, dostupné s účinnosťou 1 až 10 mikrónov. Vhodné pre širokú škálu aplikácií.

Cena:
73.20 €

Filtračný systém na vodu aQix

Norit aQix - filtračný systém na vodu s atraktívnym dizajnom.

Cena:
222.00 €

Filtračný systém na vodu uFix

Norit uFix - filtračný systém na vodu s atraktívnym dizajnom jednoducho pripojiteľný k vodovodnej prípojke so studenou vodou pod akýkoľvek drez v domácnosti.

Cena:
222.00 €