Zobraziť možnosti

Filter:

Piesok a mechanické nečistoty vo vode

Piesok a rôzne mechanické nečistoty vo vode sa nachádzajú najčastejšie v studniach či vrtoch. Piesok je sediment, prírodný nespevnený zrnitý materiál, pozostávajúci z úlomkov minerálnych zŕn alebo hornín. Mechanické nečistoty ako hlina, štrk, hrdza, kal spolu s pieskom sú rizikové jednak z dôvodu postupného upchávania potrubia ako aj vznikajúcich škodám na rôznych úrovniach systému distribúcie vody (zásobníky, bojler, filtre, čerpadlá). Následne si opravy takýchto zariadení vyžadujú nemalé finančné prostriedky. Predísť takýmto nepríjemnostiam sa dá jednoducho inštaláciou filtrácie na piesok a mechanické nečistoty.

Filtračné zariadeni na filtráciu piesku a mechanických nečistôt sú vhodné jednak pre domácnosti, malé ako aj väčši komerčné prevádzky. Vyrobené sú z technicky vyspelého média pre účinné a konzistentné odstránenie častíc požadovanej veľkosti. Ponúkajú vysokú kvalitu pri rozumných prevádzkových nakladoch. 

Malé filtračné telesá na vodu a púzdra Fileder

Tieto malé filtračné telesá na vodu a púzdra z rady SPECTRUM sú ekonomickým riešením pre povrchovú filtráciu na odstránenie častíc s opakovane použiteľným filtrom.

Cena:
3.20 €

10” tenkostenné plastové púzdro Pentair

10” tenkostenné plastové púzdro Pentair pre filtračnú vložku na vodu.

Cena:
10.00 €

5” tenkostenné plastové púzdro Pentair

5” tenkostenné plastové púzdro Pentair pre filtračnú vložku na vodu.

Cena:
12.70 €

10” plastové púzdro Pentair

10” štandardné plastové púzdro na filtračnú vložku od Pentair.

Cena:
17.00 €

20'' plastové púzdro Pentair

20'' tenkostenné a štandardné plastové púzdro pre filtračné vložky od Pentair známe pre svoju vysokú účinnosť, kvalitu a odolnosť.

Cena:
40.10 €