Zobraziť možnosti

Filter:

Tvrdá voda

Pri vodnom kameni spôsobeným tvrdou vodou je dôležité spomenúť hlavne negatívny vplyv na životnosť domácich spotrebičov alebo aj zvýšených nákladov na prevádzku domácnosti ako napr. soľ do umývačky riadu, náročnejší ohrev vody, nie celkom rozpustený prací prášok, riad nekvalitne umytý, rýchlejšie opotrebenie ošatenia a pod.). Nánosy vodného kameňa majú negatívny účinok v celom komplexe zariadení zabezpečujúce ohrev vody, znehodnocujú potrubie, ohrievače vody a nakoniec aj vodovodné batérie. V dôsledku prítomnosti vyzrážaného vodného kameňa dochádza aj k výrazným energetickým stratám (až 30 %).

Zmäkčovač vody je technologické zariadenie, ktoré pomocou jednoduchého princípu „vyrobí“ mäkkú vodu použiteľnú u vás doma alebo na pracovisku. Zariadenie pracuje bez obsluhy automaticky. Inštaláciou zmäkčovača vody v domácnosti si značne znižujete náklady a možné budúce investície do rozvodov vody alebo spotrebičov čo prichádzajú do styku s vodou. 

Zmäkčovač vody Fileder SoftH20-FLO

Zmäkčovač vody Water Softener - SoftH20-FLO z rady SPECTRUM je kompaktný systém na zníženie tvrdosti vody pre menšie komerčné prevádzky ako aj domácnosti. SoftH2O-FLO pripravený na okamžitú inštaláciu, s jednoduchou obsluhou vám ušetrí peniaze za soľ a vodu.

Cena:
od 572.40 € do 1 004.40 €

Zmäkčovač vody Fileder SoftH20-PRO

Zmäkčovač vody Water Softener - SoftH20-PRO z rady SPECTRUM je kompaktný systém na zníženie tvrdosti vody. SoftH20-PRO s prietokom 4,5 - 1,2 m3/h poskytuje maximálnu flexibilitu a je vhodný pre najnáročnejšie použitie.

Cena:
od 858.60 € do 2 467.80 €

Zmäkčovač vody Fileder SoftH20-DUO

Zmäkčovač vody Water Softener - SoftH20-DUO z rady SPECTRUM je dokonalé riešenie zmäkčovania vody tam, kde je vyžadovaná konštantná dodávka mäkkej vody 24/7. SoftH20-DUO systém pomocou jedného Fleck ventilu ovláda obe tlakové nádoby pri minimom množstve častí systému a maximálnom výstupe mäkkej vody.

Cena:
od 1 927.80 € do 3 504.00 €

Tabletovaná soľ do zmäkčovačov 25kg

Tabletovaná soľ do zmäkčovačov vody, 25 kg PE balenie.

Cena:
9.50 €

Zmäkčovač na vodu Delta Escalda Simplex

Bezelektrický kabinetný systém od popredného belgického výrobcu pracujúci bez potreby napájania elektrickou energiou pri spotrebe nízkeho množstva soli a vody počas regenerácie.

Cena:
799.00 €

Zmäkčovač na vodu Delta Morava Duplex

Bezelektrický kabinetný systém od popredného belgického výrobcu pracujúci bez potreby napájania elektrickou energiou pri spotrebe nízkeho množstva soli a vody počas regenerácie.

Cena:
1 190.00 €