ďalej späť

Naša misia

Chceme čeliť novým výzvam, ktoré segment úpravy vody bude v nadchádzajúcom období naberať na intenzite a tým priniesť našim klientom náskok v schopnosti reagovať na tieto výzvy.

img

Vysoká kvalita

img

Riešenia na mieru

img

Exkluzivita

img

Cost effective

Vďaka riešeniam od Aqua Solutions sa  ani jeden slovenský lekár, na rozdiel od partnerských organizácií, nenakazil cholerou na mieste pôsobenia v krízovej oblasti - Afrika, Haiti 2011.

 

 

Naša vízia

Pôsobiť v stredoeurópskom priestore s postupným presiahnutím na celosvetové trhy ako dôveryhodný partner, ktorý svojim prístupom k riešeniu čoraz akútnejšej potreby riešenia kvality a dostupnosti bezpečnej pitnej vody prekračuje hranice dneška.

 

Môžem s plným vedomín a odborným prehľadom odporučiť Vaše zariadenia založené na membránovej technologií úpravy vody z akéhokoľvek vodného zdroja a dodávky bezepčnej pitnje vody a odporučiť pre ich plné zavedenie a používanie v rámci akýchkoľvek štátnych i privátnych misí s nasadením na ktoromkoľvek mieste na svete, a to nielen pri riešení krízových situácií. Ako sú povodne, zemetrasenia alebo tsunami.

Dr.h.c. prof. MUDr. Vladimír Krčméry, DrSc.

Aktuláne projekty

img

Úprava vody pre HaZZ

Úprava vody pre HaZZ

img

Water Kiosk Keňa

Water Kiosk Keňa

img

Deň hasičov

Deň hasičov

Naše značky