Čistiareň odpadových vôd BioKube Pluto

Zariadenie BioKube Pluto je malá čistiareň odpadových vôd navrhnutá na úpravu odpadovej vody produkovanej v domácnosti umiestnené vedľa žumpy buď v zemi alebo nad zemou.

ks
Cena:
na vyžiadanie

Na objednávku

Čistiareň odpadových vôd BioKube Pluto

Zariadenie BioKube Pluto je malá čistiareň odpadových vôd navrhnutá na úpravu odpadovej vody produkovanej v domácnosti. Zariadenia Pluto sa bežne montujú vedľa žumpy buď v zemi alebo nad zemou. 

Čistiarne odpadových vôd BioKube

Systémy BioKube sú robustne vyrobené z nekorodujúcich materiálov. Mechanické zariadenia, ako napríklad čerpadlá a dúchadlá, sú vybrané od medzinárodných dodávateľov pre spoľahlivosť, nízku spotrebu elektrickej energie a dlhú životnosť. Systémy BioKube sú navrhnuté tak, aby spoľahlivo fungovali denne po celý deň, po celé desaťročia, a to len s pravidelnou údržbou a údržbou.

Základný princíp fungovania čistiarní odpoadových vôd BioKube:

BioKube Classic Solution

1 Septická nádrž

Surová odpadová voda sa prelieva do septikovej nádrže, v ktorej sa usadzujú rozptýlené nerozpustené pevné látky pred párovaním odpadovej vody na ďalšiu úpravu.

2 Vyrovnávacie nádrže

Externé čerpadlo vyrovnáva kolísavé objemy odpadovej vody zo zdroja, čím sa zabezpečujú konštantné dávky odpadovej vody do ošetrujúcich mikroorganizmov.

3 Biozóna

V biologických mikroorganizmoch dochádza k degradácii organickej záťaže v prichádzajúcich odpadových vodách na požadované úrovne. Komora sa skladá zo filtrov s prevzdušneným bublinovým difúzorom.

4 Číriaci prostriedok

V čističi sa biosludge - vedľajší produkt z procesu biologického čistenia - usadzuje a recirkuluje do (1) septikovej nádrže pomocou vzduchových výlevových čerpadiel. To zaisťuje menej odlúčených pevných látok vo výstupe a trvalé odstránenie biologického kalu.

Leták Pluto

Špecifikácie zariadenia Pluto:

Výška (mm)
1 600
Priemer (mm)
1 000
Hmotnosť (kg)
180
Hmotnosť s vodou (kg)
1000
Spotreba elektrickej energie (kWh/rok)
350
Rozmer vnútornej šachty na čerpadlo (l)
200
Materiál nádrže
PP
Materiál potrubia
PVC
Výstupné potrubie/Potrubie na odvod kalu (mm)
110/110
Kapacita (l/deň)
625 -900
Kapacita, EO *
5
*   Kapacita je rôzna v závislosti od vstupných vlastností a výstupných požiadaviek
** 1 Ekvivalentný obyvateľ (EO) = 60g Biochemická spotreba kyslíka (BSK) 
13 g celkový dusík (N) a 2,5 g celkový fosfor (P) 125-180 l/deň

Pre viac informácií nás prosím kontaktujte telefonicky na čísle +421 35 6428 035