Čistiareň odpadových vôd BioKube Saturn

Modulárne zariadenia na úpravu vody BioKube Saturn sú vhodné do mnohých riešení na úpravu odpadovej vody, ako napr. sedimentácia alebo mechanická predbežná úprava a biologické odstraňovanie kalu.

ks
Cena:
na vyžiadanie

Na objednávku

Čistiareň odpadových vôd BioKube Saturn

Modulárne zariadenia na úpravu vody BioKube Saturn sú vhodné do mnohých riešení na úpravu odpadovej vody, ako napr. sedimentácia alebo mechanická predbežná úprava a biologické odstraňovanie kalu. S cieľom minimalizovať stavebné práce sú jednotky Saturn namontované nad zemou a bežne sa používajú pre zariadenia medzi 100-2000m3.

Čistiarne odpadových vôd BioKube

Systémy BioKube sú robustne vyrobené z nekorodujúcich materiálov. Mechanické zariadenia, ako napríklad čerpadlá a dúchadlá, sú vybrané od medzinárodných dodávateľov pre spoľahlivosť, nízku spotrebu elektrickej energie a dlhú životnosť. Systémy BioKube sú navrhnuté tak, aby spoľahlivo fungovali denne po celý deň, po celé desaťročia, a to len s pravidelnou údržbou a údržbou.

Základný princíp fungovania čistiarní odpoadových vôd BioKube:

BioKube Classic Solution

1 Septická nádrž

Surová odpadová voda sa prelieva do septikovej nádrže, v ktorej sa usadzujú rozptýlené nerozpustené pevné látky pred párovaním odpadovej vody na ďalšiu úpravu.

2 Vyrovnávacie nádrže

Externé čerpadlo vyrovnáva kolísavé objemy odpadovej vody zo zdroja, čím sa zabezpečujú konštantné dávky odpadovej vody do ošetrujúcich mikroorganizmov.

3 Biozóna

V biologických mikroorganizmoch dochádza k degradácii organickej záťaže v prichádzajúcich odpadových vodách na požadované úrovne. Komora sa skladá zo filtrov s prevzdušneným bublinovým difúzorom.

4 Číriaci prostriedok

V čističi sa biosludge - vedľajší produkt z procesu biologického čistenia - usadzuje a recirkuluje do (1) septikovej nádrže pomocou vzduchových výlevových čerpadiel. To zaisťuje menej odlúčených pevných látok vo výstupe a trvalé odstránenie biologického kalu.

Leták Saturn

Špecifikácie zariadení Saturn:

 
150 200
Výška (mm)
3 500 3 950
Šírka (mm)
2 280 2 280
Dĺžka (mm)
2 220 2 220
Hmotnosť okrem výstuže (kg) 1 850 2 050
Hmotnosť výstuže* (kg)
400 400
Hmotnosť s vodou (kg)
13 850 16 450
Spotreba energie (kwh/deň/jednotka)
V závislosti od projektu V závislosti od projektu
Výška k prívodu (mm) 3 230 3 230
Priemer prívodného/výpustného potrubia (mm) 160/160 160/160
Materiál nádrže PP PP
Materiál vzduchového potrubia
HDPE HDPE
* Jednotky zariadenia Saturn sa prevážajú a zostavujú bez výstuží. Výstuže sa namontujú pred tým, než sa nádrže naplnia vodou.

Pre viac informácií nás prosím kontaktujte telefonicky na čísle +421 35 6428 035