Filtračná vložka na vodu Ion-X Heavy Metal

Filtračná vložka na vodu Ion-X Heavy Metal z radu SPECTRUM ponúka efektívne riešenie na odstraňovanie ťažkých kovov ako olovo, zinok, ortuť, meď a pod. použitím v prenosných filtračných zariadeniach.

ks
Cena:
121.00 €

Rýchlosť filtrácie (l/min)

2,3

U dodávateľa

Filtračná vložka na vodu Ion-X Heavy Metal

Ťažké kovy ako kontaminanty prostredia pochádzajú z emisii priemyslu, dopravy, poľnohospodárstva (aplikácia umelých hnojív a ochranných prostriedkov v poľnohospodárstve). Do vôd sa dostávajú z priemyselných odpadových vôd, z pesticídov, z hnojív, zrážkami prechádzajúcimi znečistenou atmosférou. Do prírodných vôd sa však ťažké kovy dostávajú i prirodzenou cestou, a to zvetrávaním geologických materiálov. Nebezpečné sú svojimi vysokými akumulačnými koeficientami a toxickým pôsobením na živé organizmy.

Všetky tieto prvky zo skupiny ťažkých kovov spôsobujú ťažkosti a choroby rôzneho chrakteru. Sú karcinogénne, podporujú množenie candida albicans, plesní. Môžu byť hlavnou príčinou autoimunitných reakcií v organizme, vytláčajú esenciálne minerály z tkanív, majú svoj podiel na osteoporóze, kŕčových žilách, zubných problémoch, lámavých nechtoch a pod. Dôkazom prítomnosti ťažkých kovov sú kožné problémy (atopický ekzém, dermatitída), znížená imunita, spôsobujú poruchy štítnej žľazy, hormonálne poruchy a ďalšie, vedúce až k Alzheimerovej chorobe či Parkinsonu.

Filtračná vložka na vodu Ion-X Heavy Metal z radu SPECTRUM ponúka efektívne riešenie na odstraňovanie ťažkých kovov ako olovo, zinok, ortuť, meď a pod. použitím v prenosných filtračných zariadeniach.Filtračnú vložku je ptrebné použiť spolu s puzdrom.

Pre návrh riešenia nás kontaktujte prosím mailom info@aqua-solutions.sk alebo telefonicky +421 35 6428035.