Zobraziť možnosti

Filter:

Piesok a iné nečistoty

Piesok a rôzne mechanické nečistoty vo vode sa nachádzajú najčastejšie v studniach či vrtoch. Piesok je sediment, prírodný nespevnený zrnitý materiál, pozostávajúci z úlomkov minerálnych zŕn alebo hornín. Mechanické nečistoty ako hlina, štrk, hrdza, kal spolu s pieskom sú rizikové jednak z dôvodu postupného upchávania potrubia ako aj vznikajúcich škodám na rôznych úrovniach systému distribúcie vody (zásobníky, bojler, filtre, čerpadlá). Následne si opravy takýchto zariadení vyžadujú nemalé finančné prostriedky. Predísť takýmto nepríjemnostiam sa dá jednoducho inštaláciou filtrácie na piesok a mechanické nečistoty.

Filtračná vložka na vodu TruDepth Standard

Filtračná vložka na vodu TruDepth Standard z rady SPECTRUM prináša vysokú pridanú hodnotu tam, kde je vyžadované odstraňovanie širokého spektra častíc rôznych veľkostí. Navrhnutý je tak, aby odolával širokej škále chemických roztokov.

Cena:
23.80 €

10” tenkostenné plastové púzdro Pentair

10” tenkostenné plastové púzdro Pentair pre filtračnú vložku na vodu.

Cena:
28.80 €

Predpripravený filtračný systém Economic

Predpripravený filtračný systém obsahujúci plastové púzdro, manometre, prívod, vývod, konzolu na montáž a kľúč pripravený na jednoduchú a rýchlu inštaláciu.

Cena:
349.00 €