Novinky

Výzva na predkladanie cenových ponúk

Čítajte ďalej...

Aké škodlivé látky môžu byť v pitnej vode?

Budete pôsobiť naivne pri pohľade na pohár sýtenej vody s myšlienkou, že voda v pohári je čistá a bez akýchkoľvek nežiaducich prísad. Skutočnosťou však je, že voda, ktorú denne pijeme a používame musí byť dôkladne upravená aby sa odstránila široká škála nežiadúcich látok. Pozrime sa na tento problém bližšie.

Čítajte ďalej...

Akú životnosť má môj filter?

Ak ste investovali do profesionálneho systému filtrácie vody, má zmysel optimalizovať jeho životnosť. Koniec koncov, riadenie nákladov je kľúčom k fungovaniu konkurencieschopnej prevádzky a väčšina podnikov bude tvrdo pracovať na odstraňovaní odpadu tak ako to je len možné. Pozrime sa teda na niektoré faktory, ktoré majú vplyv na životnosť filtra.

Čítajte ďalej...

„Nature for Water“ alebo "Príroda pre vodu"

To je motto tohtoročného Svetového dňa vody. Pri príležitosti tohto sviatku vám ponúkame možnosť bezplatnej konzultácie ohľadom možností úpravy vody na základe predloženej analýzy vody. Pre bezplatné orientačné vyšetrenie prinesených vzoriek vody z lokálnych zdrojov (studňa, vodovod) môžete požiadať vodárenskú spoločnosť dňa 22.03.2018. 

7 faktov, ktoré vám nikto o vodných filtroch nepovedal

Ak Vám záleží na kvalite pitnej vody, potom Ste pravdepodobne premýšľali o investovaní do systému na úpravu a čistenie vody, ako je napríklad filter vody pre domácnosť. Ale čo potrebujete vedieť o týchto systémoch a aké výhody ponúkajú? 

Čítajte ďalej...

Čo je to tvrdá vody alebo prečo by ma to malo zaujímať?

Iste poznáte problémy spojené s vodným kameňom či už v sprche alebo aj v domácich spotrebičoch (rýchlovarné kanvice, kávovary, práčky, prietokové ohrievače a pod.).

Čítajte ďalej...