Urine Free 1l

Urine Free je ekologický čistiaci prostriedok, ktorý efektívne odstraňuje zápach, škvrny, fľaky a všetky nečistoty spôsobené močom.

ks
Cena:
14.90 €

Na sklade (ihneď k odberu)

V hlavnej úlohe: Urine Free, neporaziteľný bojovník so zdanlivo neprekonateľnými škvrnami a pachmi

 

Keď nehľadáte len obyčajný čistiaci prostriedok

Mnohé gazdinky zvádzajú denno denný boj s rôznymi nástrahami, ktoré na ne číhajú v domácnosti. Škvrny a zápach spôsobené močom pritom patria medzi tie najťažšie oriešky, s ktorými si nie vždy dokážete účinne poradiť. Ak ste s nimi už niekedy bojovali, tak viete, o čom hovoríme. Fľak odstránite, no čuduj sa svete, po čase je opäť späť. Prečo je to tak? Bežné roztoky, ktoré možno riediť vodou, len prekryjú zápach močových kryštálov a tento efekt funguje dovtedy, kým je škvrna suchá. Vo vlhkom prostredí sa však môže znovu objaviť a váš problém je späť. Toto sa vám však nestane pri použití špeciálne vyvinutého prostriedku Urine Free.
 

Šetrí vás čas aj peniaze

S týmto ekologickým prípravkom bude každá gazdinka neporaziteľná. Mikróby, ktoré obsahuje, sú špeciálne vyvinuté pre boj s kryštálmi kyseliny močovej. Urine Free tak nie je len obyčajný čistiaci prostriedok, ktorý zamaskuje nepríjemné pachy. Jeho obrovská sila spočíva najmä v tom, že nadobro odstraňuje prvotnú príčinu problému. Po jeho použití sa vám tak nestane, že by ste tú istú situáciu museli riešiť znovu. Urine Free tým šetrí váš drahocenný čas aj peniaze.  
 

Je bezpečný a láskavý k prírode a zvieratám

Láskavé srdce nejednej modernej gazdinky netúži len po vyhratom boji so zdanlivo neodstrániteľnými škvrnami a zápachmi. Chce, aby bol používaný prípravok zároveň bezpečný a šetrný k prírode. Urine Free a ani žiadna z jeho zložiek preto nie je testovaná na zvieratách. Prípravok je bezpečný. Pri jeho používaní je však potrebné dodržiavať základné bezpečnostné pravidlá. Vyhýbať sa treba najmä fyzickému kontaktu s ošetrenou plochou, pokiaľ toto miesto úplne nevyschne.
 

Ideálny pre domácnosti aj veľké zariadenia

Výnimočné vlastnosti tohto špeciálne vyvinutého čistiaceho prostriedku a jeho priateľský postoj k prírode však neocenia len usilovné ruky neúnavných gazdiniek. Urine Free je ideálnym partnerom aj pri čistení veľkých plôch v letiskových halách, školách, autobusových termináloch, umyvárňach, pohostinstvách, zdravotníckych zariadeniach, nemocniciach, sanatóriách či iných verejných priestranstvách, ako sú podchody. 
 

Detské „nehody“ viac nebudú postrachom

Urine Free môžete používať na pórovitých aj nepórovitých povrchoch. Možno ho aplikovať na drevo, koberce, betón, dlaždice, ale aj na tkaniny, ako sú matrace či lôžkoviny, kde sa tieto nehody pomerne často vyskytujú. Ani detský moč tak už viac nebude postrachom žiadnej starostlivej maminky.
 

Čo však so starými škvrnami?

Urine Free si hravo poradí aj so starými a zdanlivo neodstrániteľnými starými škvrnami. Pre jeho riadne pôsobenie odporúčame navlhčiť postihnutú plochu prípravkom Urine Free a následne ju prikryť plastovým vreckom. Nechajte pôsobiť 24 – 48 hodín. Po odkrytí nechajte miesto vysušiť a podľa potreby postup znovu zopakujte, až kým nedosiahnete požadovaný efekt.
 

Urine Free - Dokonalý pomocník nielen v domácnosti

Urine Free si vás okamžite získa nasledovnými vlastnosťami:
  • Trvalo odstraňuje nepríjemné pachy a škvrny spôsobené močom, krvou, zvratkami a mliekom.
  • Odstraňuje lepivý film, ktorý môžu tieto škvrny zanechať na rôznych povrchoch.
  • Je bezpečný a účinný na všetkých povrchoch a tkaninách.
  • Je vhodný aj na predčistenie oblečenia pred praním.
  • Je šetrný k prírode.

Leták Urine Free

Balenie 1 liter