B Sanitized

B Sanitized je čistiaci prípravok s antimikrobiálnym účinkom na ekologické čistenie plôch.

ks
Cena:
24.90 €

Na objednávku - predpokladané doručenie do 3-4 týždňov

B Sanitized - Čistenie priestorov nebolo nikdy jednoduchšie...

Predstavte si, ako dlho by trvalo, kým by ste úplne dezinfikovali každú jednu plochu v miestnosti. S prípravkom B Sanitized to urobíte v priebehu niekoľkých minút!

B Sanitized je čistiaci prípravok s rozprašovačom zaregistrovaný v Agentúre Spojených štátov na ochranu životného prostredia. Je to širokospektrálny prípravok s antimikrobiálnym účinkom na ekologické čistenie plôch. Prípravok B Sanitized obsahuje aj patentovaný odstraňovač pachov na účinné a okamžité odstránenie pachov! B Sanitized má účinky proti vírusom HIV, TB, Herpes Simplex typu II, zlatému stafylokokovi, salmonele choleraesuis, a plesňovej infekcii nôh tinea pedis. B Sanitized dokáže odstrániť rôzne druhy plesní tým, že na ne pôsobí hneď pri ich výskyte!

Ak sa aplikuje v strede miestnosti, B Sanitized účinne čistí všetky povrchy, a tým sa vykoná vyčistenie celého priestoru, ktorý je následne bez baktérií.

B Sanitized je ideálny na použitie v školách, nemocniciach, materských škôlkach, psích búdach, domovoch dôchodcov, autách, autobusoch, taxíkoch, na lodiach, v domácnostiach, kanceláriách, kuchyniach, kúpeľniach a všade inde, kde sa nachádzajú baktérie!

Aký veľký priestor vie B Sanitized pokryť?

B Sanitized pokryje až 170 m3.

Akým spôsobom B Sanitized funguje?

B Sanitized rozptýli účinný obsah do vzduchu vo forme jemných častíc hmly. Vzhľadom k tomu, že B Sanitized je v tzv. stave hmly, dokáže preniknúť do každej trhliny, štrbiny a nekrytého povrchu. Bežné  prostriedky musia byť ručne aplikované na všetky plochy, čo je prakticky nemožné, ako aj veľmi časovo náročné a nákladné.

Ako môžem použiť B Sanitized?

Jednoducho umiestnite B Sanitized do stredu miestnosti. Stlačte bielu páčku na plechovke na spustenie rozprašovača prostriedku. Opustite miestnosť na dobu 30 minút. Po 30 minútach sa môžete vrátiť do miestnosti.

Leták B Sanitized

Balenie 171g