O nás

AQUA SOLUTIONS, s.r.o.

 

Naša spoločnosť AQUA SOLUTIONS, s.r.o. sa etablovala na trhu ako nositeľ inovatívnych a trh formujúcich riešení na úpravu vody ako v komerčnom sektore úpravy vody tak aj v krízových situáciách v oblasti riešení dodávok bezpečnej pitnej vody založených na unikátnej patentovanej membránovej technológii. 
Sme certifikovaný podľa ISO 9001:2015 spoločnosťou URS.

 

Naša vízia  - ciele

 
Pôsobiť v stredoeurópskom priestore s postupným presiahnutím na celosvetové trhy ako dôveryhodný partner, ktorý svojim prístupom k riešeniu čoraz akútnejšej potreby riešenia kvality a dostupnosti bezpečnej pitnej vody prekračuje hranice dneška.
 

 

Naša misia

 
Vďaka svojej kompetentnosti, expertnej znalosti a pro klientskej orientácii, spolu s schopnosťou predvídať trendy, a tým prinášať na trh a klientom produkty a riešenia v najvyššej kvalite s vysokou mierou dôslednosti k cenovej efektivite. Chceme čeliť novým výzvam, ktoré segment úpravy vody bude v nadchádzajúcom období naberať na intenzite a tým priniesť našim klientom náskok v schopnosti reagovať na tieto výzvy.
 

 

„Férovú partnerskú spoluprácu a zodpovednosť k obchodným partnerom i vlastným kolegom považujeme za základ svojho úspechu."
 

 

Naše hodnoty

 
Sústavný a intenzívny dôraz na zlepšovanie nie je pre nás len klišé pojem, ale naša firemné filozofia. Prvotný úmysel pri založení spoločnosti bolo a aj ostáva vždy byť o krok vpredu na trhu. Uvedomujeme si, že možno nebudeme najväčší, najsilnejší na trhu, ale trvalou métou ostane túžba byť vždy najlepší na trhu. Férovú partnerskú spoluprácu a zodpovednosť k obchodným partnerom i vlastným kolegom považuje spoločnosť za základ svojho úspechu. Záleží nám na zamestnancoch a považujeme si za prioritu prispievať aj k ich spokojnému osobnému a rodinnému životu.

 

Naša ponuka a garancia pre partnerov a zákazníkov:
  • odborná erudovanosť a vysoká expertíza (vo svojom odbore)
  • inovatívnosť a kreativita
  • flexibilita a ústretovosť
  • spoľahlivosť a zodpovednosť
  • férovosť a priamosť
  • priateľskosť a ľudskosť

 

Imrich Václav
konateľ spoločnosti

Aqua Solutions, s.r.o.
Jiráskova 23
940 01 NOVÉ ZÁMKY
Slovak Republic

mail: info(at)aqua-solutions.sk
web: www.aqua-solutions.sk
 
Spoločnosť zapisaná v obchodnom registri Okresného súdu Nitra, Oddiel: Sro, Vložka číslo: 30536/N

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie