Kód: 114 | Značka: Environmental Biotech

B SANITIZED

€25 €20,83 bez DPH
Skladom (>5 ks)

B SANITIZED - Dezinfekčný prostriedok s rozprašovačom/ Dezodorant

Okamžite odstraňuje všetky baktérie, vírusy a zápachy.

Osobitne určený na použitie pre nemocnice a verejné budovy.

Účinný proti vírusom - hubám - baktériám - stafylokokom - tuberkulocídne účinky

DOMÁCNOSTI - NEMOCNICE - HOTELY - TOALETY - HOTELY PRE DOMÁCICH MILÁČIKOV- DOMY OŠETROVATEĽSKEJ STAROSTLIVOSTI - A MNOHÉ ĎALŠIE ...

Kategória: Dezinfekcia
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.171 kg

B SANITIZED je dezinfekčný prostriedok, s certifikáciou EPA, v rozprašovači s úplným uvoľňovaním, ktorýmá širokospektrálne antimikrobiálne účinky na všetky povrchy. B SANITIZED obsahuje aj patentovanúzložku/jednotku na účinnú a okamžitú kontrolu zápachu!

Prípravok B SANITIZED je účinný proti HIV, TB, Herpes Simplex II, vírusom chrípky, Staphy/ococcus aureus(Zlatému stafylokokoví), Salmonel/a enteric, a hubám spôsobujúcim ochorenie Atletická noha. Odstraňujeplesne a huby tým, že ich zničí už v zárodku!

Keď sa prípravok B SANITIZED umiestni do stredu miestnosti, účinne dezinfikuje všetky povrchy, a tým sa zabezpečí úplná dezinfekcia a odstránenie baktérií na celej ploche. Alternatívne môže byť prípravok BSANITIZED použitý aj ako aerosólový sprej priamo na rôzne povrchy. 

Produkt registrovaný s certifikátom EPA

 

B SANITIZED predstavuje vynikajúcu pomoc pre školy, nemocnice, domy ošetrovateľskej starostlivosti, zvieracie útulky, chovateľskéstanice, autá, autobusy, taxíky, lode, domy, kancelárie, kuchyne, kúpeľne a všade inde, kde sa nachádzajú baktérie!

  • Baktericídne účinky - Ničí baktérie Escherichia coli, Pseudomonas aeruginosa, Salmonella enterica, Staphylococcus aureus(Zlatého stafylokoka) rezistentného na meticilín (MRSA) a ďalšie.
  • Účinný proti vírusom HIV-1 (Al OS), Herpes Simplex 1 a 2, vírusu aviárnej influenzy typu A (H5N1), vírusu Pandemickejchrípky A (H1N1) 2009 a ďalším.
  • Dezinfikuje tkaninu a kožu, obuv, podložky na cvičenie a športové náčinie.
  • Ničí mikroorganizmy, ktoré tvoria nepríjemné, hnilobné pachy

 

Čistenie priestorov nebolo nikdy jednoduchšie

Predstavte si, ako dlho by trvalo, kým by ste úplne dezinfikovali každú jednu plochu v miestnosti. S prípravkom B SANITIZED to máte hotové v priebehu niekoľkých minút.

Dôkladná čistota pre vašu domácnosť

B Sanitized je čistiaci prípravok s rozprašovačom zaregistrovaný v Agentúre Spojených štátov na ochranu životného prostredia. Je to širokospektrálny prípravok s antimikrobiálnym účinkom na ekologické čistenie plôch. Prípravok B Sanitized obsahuje aj patentovaný odstraňovač pachov na účinné a okamžité odstránenie pachov! B Sanitized má účinky proti vírusom HIV, TB, Herpes Simplex typu II, zlatému stafylokokovi, salmonele choleraesuis, a plesňovej infekcii nôh tinea pedis. B Sanitized dokáže odstrániť rôzne druhy plesní tým, že na ne pôsobí hneď pri ich výskyte!

Automatická dezinfekcia celej miestnosti 

Použitie prípravku B SANITIZED je skutočne jednoduché. Prípravok B SANITIZED položíte do stredu miestnosti, potlačíte biely spínač na plechovke na spustenie rozprašovača a na 30 minút z miestnosti odídete. Do miestnosti sa začne vypúšťať jemná hmla a tá dezinfikuje všetky plochy a povrchy. Keď sa za 30 minút vrátite, bude všetko krásne čisté a dezinfikované. 

Akým spôsobom B Sanitized funguje? 

B Sanitized rozptýli účinný obsah do vzduchu vo forme jemných častíc hmly. Vzhľadom k tomu, že B Sanitized je v tzv. stave hmly, dokáže preniknúť do každej trhliny, štrbiny a nekrytého povrchu. Bežné  prostriedky musia byť ručne aplikované na všetky plochy, čo je prakticky nemožné, ako aj veľmi časovo náročné a nákladné.

Akú plochu vie B Sanitize pokryť?  

Prípravok pri automatickej jednorázovej dezinfekcii pokryje miestnosť o veľkosti až 170 m3.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie