Kód: 114 | Značka: Environmental Biotech

B SANITIZED

€25 €20,83 bez DPH
Skladom (>5 ks)

B SANITIZED - Dezinfekčný prostriedok s rozprašovačom/ Dezodorant

Okamžite odstraňuje všetky baktérie, vírusy a zápachy.

Osobitne určený na použitie pre nemocnice a verejné budovy.

Účinný proti vírusom - hubám - baktériám - stafylokokom - tuberkulocídne účinky

DOMÁCNOSTI - NEMOCNICE - HOTELY - TOALETY - HOTELY PRE DOMÁCICH MILÁČIKOV- DOMY OŠETROVATEĽSKEJ STAROSTLIVOSTI - A MNOHÉ ĎALŠIE ...

Kategória: Dezinfekcia
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.171 kg

B SANITIZED je dezinfekčný prostriedok, s certifikáciou EPA, v rozprašovači s úplným uvoľňovaním, ktorýmá širokospektrálne antimikrobiálne účinky na všetky povrchy. B SANITIZED obsahuje aj patentovanúzložku/jednotku na účinnú a okamžitú kontrolu zápachu!

Prípravok B SANITIZED je účinný proti HIV, TB, Herpes Simplex II, vírusom chrípky, Staphy/ococcus aureus(Zlatému stafylokokoví), Salmonel/a enteric, a hubám spôsobujúcim ochorenie Atletická noha. Odstraňujeplesne a huby tým, že ich zničí už v zárodku!

Keď sa prípravok B SANITIZED umiestni do stredu miestnosti, účinne dezinfikuje všetky povrchy, a tým sa zabezpečí úplná dezinfekcia a odstránenie baktérií na celej ploche. Alternatívne môže byť prípravok BSANITIZED použitý aj ako aerosólový sprej priamo na rôzne povrchy. 

Produkt registrovaný s certifikátom EPA

 

B SANITIZED predstavuje vynikajúcu pomoc pre školy, nemocnice, domy ošetrovateľskej starostlivosti, zvieracie útulky, chovateľskéstanice, autá, autobusy, taxíky, lode, domy, kancelárie, kuchyne, kúpeľne a všade inde, kde sa nachádzajú baktérie!

  • Baktericídne účinky - Ničí baktérie Escherichia coli, Pseudomonas aeruginosa, Salmonella enterica, Staphylococcus aureus(Zlatého stafylokoka) rezistentného na meticilín (MRSA) a ďalšie.
  • Účinný proti vírusom HIV-1 (Al OS), Herpes Simplex 1 a 2, vírusu aviárnej influenzy typu A (H5N1), vírusu Pandemickejchrípky A (H1N1) 2009 a ďalším.
  • Dezinfikuje tkaninu a kožu, obuv, podložky na cvičenie a športové náčinie.
  • Ničí mikroorganizmy, ktoré tvoria nepríjemné, hnilobné pachy

 

Čistenie priestorov nebolo nikdy jednoduchšie

Predstavte si, ako dlho by trvalo, kým by ste úplne dezinfikovali každú jednu plochu v miestnosti. S prípravkom B SANITIZED to máte hotové v priebehu niekoľkých minút.

Dôkladná čistota pre vašu domácnosť

B Sanitized je čistiaci prípravok s rozprašovačom zaregistrovaný v Agentúre Spojených štátov na ochranu životného prostredia. Je to širokospektrálny prípravok s antimikrobiálnym účinkom na ekologické čistenie plôch. Prípravok B Sanitized obsahuje aj patentovaný odstraňovač pachov na účinné a okamžité odstránenie pachov! B Sanitized má účinky proti vírusom HIV, TB, Herpes Simplex typu II, zlatému stafylokokovi, salmonele choleraesuis, a plesňovej infekcii nôh tinea pedis. B Sanitized dokáže odstrániť rôzne druhy plesní tým, že na ne pôsobí hneď pri ich výskyte!

Automatická dezinfekcia celej miestnosti 

Použitie prípravku B SANITIZED je skutočne jednoduché. Prípravok B SANITIZED položíte do stredu miestnosti, potlačíte biely spínač na plechovke na spustenie rozprašovača a na 30 minút z miestnosti odídete. Do miestnosti sa začne vypúšťať jemná hmla a tá dezinfikuje všetky plochy a povrchy. Keď sa za 30 minút vrátite, bude všetko krásne čisté a dezinfikované. 

Akým spôsobom B Sanitized funguje? 

B Sanitized rozptýli účinný obsah do vzduchu vo forme jemných častíc hmly. Vzhľadom k tomu, že B Sanitized je v tzv. stave hmly, dokáže preniknúť do každej trhliny, štrbiny a nekrytého povrchu. Bežné  prostriedky musia byť ručne aplikované na všetky plochy, čo je prakticky nemožné, ako aj veľmi časovo náročné a nákladné.

Akú plochu vie B Sanitize pokryť?  

Prípravok pri automatickej jednorázovej dezinfekcii pokryje miestnosť o veľkosti až 170 m3.