B Sanitized

B SANITIZED - Dezinfekčný rozprašovač

Použitie do domácnosti na každodennú dezinfekciu
Používa sa na všetky plochy, povrchy, sanitu, nábytok, elektroniku
Vhodný aj na čistenie a dezinfekciu väčších plôch a priestorov
Efektívne likviduje vírusy, baktérie, mikróby, plesne
Obsahuje patentovaný odstraňovač pachov 

Najväčšou výhodou prípravku B SANITIZED je automatická jednorázová dezinfekcia celej miestnosti

Je ekologický.

ks
Cena:
24.90 €

Na sklade (ihneď k odberu)

Najväčšie prednosti prípravku B SANITIZED

Čistenie priestorov nebolo nikdy jednoduchšie

Predstavte si, ako dlho by trvalo, kým by ste úplne dezinfikovali každú jednu plochu v miestnosti. S prípravkom B SANITIZED to máte hotové v priebehu niekoľkých minút.

Dôkladná čistota pre vašu domácnosť

B Sanitized je čistiaci prípravok s rozprašovačom zaregistrovaný v Agentúre Spojených štátov na ochranu životného prostredia. Je to širokospektrálny prípravok s antimikrobiálnym účinkom na ekologické čistenie plôch. Prípravok B Sanitized obsahuje aj patentovaný odstraňovač pachov na účinné a okamžité odstránenie pachov! B Sanitized má účinky proti vírusom HIV, TB, Herpes Simplex typu II, zlatému stafylokokovi, salmonele choleraesuis, a plesňovej infekcii nôh tinea pedis. B Sanitized dokáže odstrániť rôzne druhy plesní tým, že na ne pôsobí hneď pri ich výskyte!

Automatická dezinfekcia celej miestnosti 

Použitie prípravku B SANITIZED je skutočne jednoduché. Prípravok B SANITIZED položíte do stredu miestnosti, potlačíte biely spínač na plechovke na spustenie rozprašovača a na 30 minút z miestnosti odídete. Do miestnosti sa začne vypúšťať jemná hmla a tá dezinfikuje všetky plochy a povrchy. Keď sa za 30 minút vrátite, bude všetko krásne čisté a dezinfikované. 

Akým spôsobom B Sanitized funguje? 

B Sanitized rozptýli účinný obsah do vzduchu vo forme jemných častíc hmly. Vzhľadom k tomu, že B Sanitized je v tzv. stave hmly, dokáže preniknúť do každej trhliny, štrbiny a nekrytého povrchu. Bežné  prostriedky musia byť ručne aplikované na všetky plochy, čo je prakticky nemožné, ako aj veľmi časovo náročné a nákladné.

Akú plochu vie B Sanitize pokryť?  

Prípravok pri automatickej jednorázovej dezinfekcii pokryje miestnosť o veľkosti až 170 m3. 

Leták B Sanitized

Balenie 171g