B CLEAN

B CLEAN je čistiaci a asanačný prípravok vyvinutý na použitie v miestach, kde má upratovanie základný význam pri kontrole rizika krížovej kontaminácie z prostredia.

ks
Cena:
75.00 €

Na objednávku - predpokladané doručenie do 3-4 týždňov

B CLEAN – Silný partner v boji s krížovou kontamináciou prostredia

Miesta s vysokou koncentráciou ľudí, ako sú nemocnice, školy či domovy dôchodov si vyžadujú špeciálny prístup k starostlivosti o čistotu a bezpečnosť v tejto oblasti. Ideálnym riešením pre dosiahnutie požadovaného stupňa čistoty a pri predchádzaní rizika krížovej kontaminácie prostredia je čistiaci prostriedok B CLEAN.
 

Víťaz nad znečistenými plochami

B CLEAN však nie je len obyčajným čistiacim prostriedkom. Je to asanačný, dezodoračný a protiplesňový prípravok, ktorý možno používať na čistenie podláh, stien, povrchov umývadiel, smetných košov, toaletných zariadení aj operačných miestností. Je vysoko účinným pomocníkom v domácnostiach a možno ho využiť aj na čistenie plôch technologických zariadení, akú sú telefóny.
 

Poradí si aj so zlatým stafylokokom

Výnimočné vlastnosti B CLEAN robia z tohto prípravku ideálneho kandidáta na použitie v nemocničných priestoroch a na miestach s vysokou koncentráciou ľudí. Je efektívny aj v boji s postrachom týchto miest, ako je zlatý stafylokok (styphylococccus aureus). Táto skupina baktérií je veľmi nebezpečná, pretiže spôsobuje infekčné ochorenie s názvom MRSA (Meticilín rezistentný voči zlatému stafylokokovi).
 

Nebezpečná odolnosť

Nebezpečným je aj preto, že tento typ alebo kmeň baktérií spôsobuje odolnosť voči niektorým antibiotikám ako meticilín, oxacilín, penicilín či amoxicilín a ochorenia ako furunkolóza, pyémia, osteomyelitída, hnisanie poranených miest, ako aj otravu jedlom.
 

Dôležité upozornenie

Požadovaný účinok čistiaceho, dezodoračného a protiplesňového prípravku B CLEAN dosiahnete presným dodržiavaním pokynov od výrobcu prostriedku.

Leták B CLEAN

Balenie 3,78 litrov