Kód: 111 | Značka: JOTEM

Smartbox UF with solar panel (CENA NA VYŽIADANIE)

€0,01 €0,01 bez DPH
Skladom (1 ks)

(CENA NA VYŽIADANIE)

 

Použitá technológia: úprava pitnej vody ultrafiltráciou

Pre skupiny a komunity je vhodné zariadenie SMARTBOX. Hlavným využitím sú dlhotrvajúce zásahy najmä pri živelných pohromách, povodniach, nefunkčnej distribučnej sieti a pod.  V prípade prítomnosti vodného zdroja je možné zariadením SMARTBOX  zabezpečiť pitný režim, vodu pre prípravu stravy, umývanie riadu a hygienu zasahujúcich, ako aj pre postihnuté obyvateľstvo. V prípade potreby je možné tieto zariadenia využiť aj v oblastiach s akútnym nedostatkom pitnej vody z dôvodu kontaminácie vodných zdrojov. V prípade mimoriadnej udalosti je možné operatívne nasadiť SMARTBOX do doby zabezpečenia zásobovania obyvateľstva pitnou vodou iným spôsobom. Zariadenie čistí vodu skoro zo všetkých zdrojov, ako sú nádrže, rieky a jazerá.

Kategória: Solárne zariadenia
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 60 kg

(CENA NA VYŽIADANIE)

SMARTBOX: ČISTÁ PITNÁ VODA

Keď nie je k dispozícii bezpečná pitná voda, solárne zariadenie Smartbox® je spoľahlivým riešením. Čistenie vody takmer z každého vodného zdroja, ako sú rybníky, rieky a jazerá.

Zariadenie Smartbox® je ideálne riešenie pre vojenské, policajné, záchranárske a iné bezpečnostné jednotky, ako aj poľné či pohotovostné nemocnice, horské služby či survivalistov na celom svete. Ide o prenosnú jednotku na úpravu vody založená na membránovej technológii a inteligentnom inžinierstve bez potreby zapojenia do elektrickej energie. Tam, kde sa upchajú iné systémy, Smartbox® vždy dodá pitnú vody aj vďaka inteligentnému regulátoru prietoku.

Žiadna priama potreba externých zdrojov energie: Smartbox® je schopný napájania až 20 hodín s jednou vymeniteľnou batériou. Počas
filtrácie pitnej vody je možné pomocou skladacieho solárneho panelu (voliteľné príslušenstvo) alebo iných externých zdrojov energie dobiť vstavanú batériu.

 

- Kvalita vody spĺňa normy WHO

- Bezpečná voda v odľahlých oblastiach

- Optimálne odstránenie baktérií a vírusov

- Navrhnuté odborníkmi na vodu

- Prevádzka typu Plug and Play

- Decentralizované jednotky na úpravu a dodávky pitnej vody pre základné tábory / pohotovostné nemocnice

 

Rozmery: 1070x620x450 mm (dxšxv)

Hmotnosť 60 kg

Prietok vody: 200 - 300 litrov / hodinu

Inteligentný výkon: solárny adaptér, adaptér do auta 12V – 24 V / 110V / 230V, vymeniteľný blok batérií

Zariadenie je zabudované v prenosnom boxe s kolieskami.

Smartbox video