Kód: 49 | Značka: JOTEM

Smartbox UF with solar panel (CENA NA VYŽIADANIE)

€0,01 €0,01 bez DPH
Skladom (1 ks)

(CENA NA VYŽIADANIE)

 

Použitá technológia: úprava pitnej vody ultrafiltráciou

Pre skupiny a komunity je vhodné zariadenie SMARTBOX. Hlavným využitím sú dlhotrvajúce zásahy najmä pri živelných pohromách, povodniach, nefunkčnej distribučnej sieti a pod.  V prípade prítomnosti vodného zdroja je možné zariadením SMARTBOX  zabezpečiť pitný režim, vodu pre prípravu stravy, umývanie riadu a hygienu zasahujúcich, ako aj pre postihnuté obyvateľstvo. V prípade potreby je možné tieto zariadenia využiť aj v oblastiach s akútnym nedostatkom pitnej vody z dôvodu kontaminácie vodných zdrojov. V prípade mimoriadnej udalosti je možné operatívne nasadiť SMARTBOX do doby zabezpečenia zásobovania obyvateľstva pitnou vodou iným spôsobom. Zariadenie čistí vodu skoro zo všetkých zdrojov, ako sú nádrže, rieky a jazerá.

Kategória: Solárne zariadenia
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 50 kg

(CENA NA VYŽIADANIE)

SMARTBOX: ČISTÁ PITNÁ VODA

Keď nie je k dispozícii bezpečná pitná voda, solárne zariadenie Smartbox® je spoľahlivým riešením. Čistenie vody takmer z každého vodného zdroja, ako sú rybníky, rieky a jazerá.

Zariadenie Smartbox® je ideálne riešenie pre vojenské, policajné, záchranárske a iné bezpečnostné jednotky, ako aj poľné či pohotovostné nemocnice, horské služby či survivalistov na celom svete. Ide o prenosnú jednotku na úpravu vody založená na membránovej technológii a inteligentnom inžinierstve bez potreby zapojenia do elektrickej energie. Tam, kde sa upchajú iné systémy, Smartbox® vždy dodá pitnú vody aj vďaka inteligentnému regulátoru prietoku.

Žiadna priama potreba externých zdrojov energie: Smartbox® je schopný napájania až 20 hodín s jednou vymeniteľnou batériou. Počas
filtrácie pitnej vody je možné pomocou skladacieho solárneho panelu (voliteľné príslušenstvo) alebo iných externých zdrojov energie dobiť vstavanú batériu.

 

- Kvalita vody spĺňa normy WHO

- Bezpečná voda v odľahlých oblastiach

- Optimálne odstránenie baktérií a vírusov

- Navrhnuté odborníkmi na vodu

- Prevádzka typu Plug and Play

- Decentralizované jednotky na úpravu a dodávky pitnej vody pre základné tábory / pohotovostné nemocnice

 

Rozmery: 1070x620x450 mm (dxšxv)

Hmotnosť 50 kg

Prietok vody: 200-300 litrov / hodinu

Inteligentný výkon: solárny adaptér, adaptér do auta 12V – 24 B / 110V / 230V, vymeniteľný blok batérií

Zariadenie je zabudované v prenosnom boxe s kolieskami.

Smartbox video

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie