Kód: 138 | Značka: LIFEFILTA

Filtračný systém pre dažďovú vodu LIFEFILTA KWF CT RANGE KITCHEN WATER FILTER (CENA NA VYŽIADANIE)

€0,01 €0,01 bez DPH
Na dotaz (1 ks)

KWF CT -  KITCHEN WATER FILTER

Filtračné zariadenie do všetkých priestorov s vodovodnými kohútikmi (aj na filtráciu dažďovej vody).

Filtračný systém pre aplikácie RAIN - GREY - CITY - WELL.
Na úpravu dažďovej vody formou nezávislého riešenia dodávky pitnej vody mimo verejnej vodovodnej siete. 

Vhodné pre domácnosti, hotely, reštaurácie, nemocnice, terénne a poľné zariadenia vrátane použitia v ozbrojených silách a bezpečnostnch zložkách. 

 

Kategória: Nemocnice
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5 kg

Odstraňuje všetky mikrobiologické organizmy (baktérie, vírusy...), olovo, železo... PFOS, PFAS, farba a nepríjemné pachy z podzemnej alebo studničnej vody, upravená voda z vodovodu a dažďová voda - filtrácia podľa noriem EÚ pre pitnú vodu.

Systémy vodných filtrov od AquaNano je možné čistiť spätným preplachovaním: t. j. údržba a spätné preplachovanie (Back-Wash) a dezinfekcia filtračného systému a vodovodných kohútikov sa musia vykonávať pravidelne a v súlade s pravidlami HACCP, a to aj na súkromné ​​použitie!

Filtre pre úpravu pitnej vody pre osobnú ochranu, kuchynské vodné filtre na každodenné použitie doma, na cestách a v kancelárii a HWTS filtre pre celú domácnosť.

Priemyselný membránový filtračný systém prostredníctvom modulárnych nanomodulov: počas filtračného procesu nevzniká odpadová voda ako pri RO (reverzná osmóza) a minerály / soli sú zachované.

Na rozdiel od bežných membránových modulov s mŕtvym koncom AquaNano používa systém OUTSIDE-to-INSIDE alebo otvorený systém: umožňuje čistenie membrán pomocou čistiacich prostriedkov. Back Wash & Flush.

Od jednoduchých a osobných vodných filtrov až po automatické filtračné systémy pre kuchyne a kompletné domáce inštalácie za vodomerom, pre súkromné ​​a profesionálne:

- extra čistenie vody z vodovodu

- opätovné využitie dažďovej vody alebo dažďovej vody

- regenerácia a čistenie sivej vody

- filtrácia podzemnej a studničnej vody

LIFEFILTA KWF CT Kitchen Water Filter System

LIFEFILTA KWF CT Kitchen Water Filter System after 5 years of using