Kód: 131 | Značka: NORIT

NORIT uFix - ŠASI BEZ NÁPLNE

€129 €107,50 bez DPH
Skladom (2 ks)

Norit uFix - ŠASI BEZ NÁPLNE - filtračný systém na vodu s atraktívnym dizajnom jednoducho pripojiteľný k vodovodnej prípojke so studenou vodou pod akýkoľvek drez v domácnosti.

Kategória: Filtrácia vody
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2 kg

Filtračný systém Norit uFix – keď je bezpečnosť pitnej vody vašou prioritou

Vhodné pre náplne:
- WaterPurifier+
- WaterFilter+
- WaterConditioner+
 

Nezávadná pitná voda doma aj na pracovisku

Nie je žiadnym tajomstvom, že najlepšia a najvzácnejšia tekutina pre ľudské telo je voda. Aj voda z vodovodného kohútika však môže obsahovať rôzne mikroorganizmy a iné kontaminanty, ktoré môžu ohrozovať vaše zdravie. Predchádzať tomu môžete s vysoko kvalitným filtračným systémom Norit uFix, ktorý možno využívať tak v domácnostiach, ako aj na pracoviskách.

Do boja s kontamináciou s účinnou membránovou technológiou

Filtračný systém Norit uFix je efektívnom riešením v boji s mikroorganizmami, ktoré sa môžu nachádzať v pitnej vode. Zariadenie je určené pre prémiové filtračné vložky H2OK, ktoré sú vyrobené z dutých vlákien s miliardami mikroskopických pórov. Tieto sú dostatočne malé, aby dokázali zabrániť prieniku škodlivých mikroorganizmov vo vode. Hravo si poradia s vírusmi, baktériami aj cystami a von prepustia už len zdraviu prospešnú pitnú vodu, v ktorej však zachovajú dôležité minerálne látky. Vysoko kvalitnú filtračnú technológiu môžete používať v rôznych konfiguráciách tak, aby presne vyhovovala vašim špecifickým potrebám.

V hlavnej úlohe aktivovaný uhlík

Ak sú v pitnej vode prítomné kontaminanty ako pesticídy, medicínske rezíduá či ťažké kovy, aktivovaný uhlík ich na seba naviaže a odstráni ich z nej. Filtračné vložky H2OK prvotriednej kvality obsahujú vysokokvalitný a certifikovaný uhlík, ktorý zároveň dokáže zlepšiť chuť pitnej vody a odstrániť z nej nepríjemný zápach. 

Bezpečnosť a zdravie na prvom mieste

Filtračný systém Norit uFix má aj ďalšiu skvelú funkciu, pomocou ktorej dosiahnete vysokú bezpečnosť a nezávadnosť vody vo vašej domácnosti aj na pracovisku. Riziku kontaminácie pitnej vody, ktorá preteká filtrom zabraňuje aj tým, že filtračná vložka Norit H2OK po dobe expirácie automaticky zastaví a vypne prívod vody do vodovodného kohútika.

Žiadny Pat a Mat, inštaláciu zvládnete aj sami

Montáž tohto skvelého pomocníka zvládnete bez problémov vo vlastnej réžii. Zariadenie stačí pripojiť k vodovodnej prípojke so studenou vodou pod pracovnou doskou či drezom vo vašej kuchyni alebo v práci. Filtračný systém Norit uFix tak neobmedzí váš pracovný priestor na povrchu.  

Filtračný systém na vodu uFix má množstvo výhod: 

  • Bezpečnosť a spoľahlivosť – kvalitu prefiltrovanej vody si môžete overiť chuťou, zrakom a čuchom, ale aj analýzou v laboratóriu.
  • Ochrana zdravia – systém je schopný filtrovať baktérie, vírusy, cysty, chlór, chloramín, THM, sedimenty a nepríjemné zápachy. Membránová technológia dokáže odstrániť vírusy, baktérie, chlór, organické deriváty, chloramín a rôzne iné usadeniny.
  • Jednoduchá inštalácia – filtračný systém je dodávaný s kompletným príslušenstvom a univerzálnou montážnou sadou ideálnou pre inštaláciu pod kuchynským alebo iným drezom.
  • Jednoduchá údržba – po skončení expirácie stačí vymeniť filtračnú vložku v zariadení.
  • Atraktívny dizajn – zariadenie s rozmermi 10 cm x 17 cm x 29 cm (ŠxVxH) vám nezaberie veľa miesta a ponechá vám tak priestor na prácu na povrchu.
  • Ekonomicky výhodné optimálny pomer cena – zisk pri produkcii kvalitnej čistej vody za cenu niekoľkých centov za liter.
  • Overený výrobca – holandská značka Norit je jednotkou vo svete filtračných technológií.

 

Dôležité upozornenie: Všetky výrobky Norit sú testované nezávislými skúšobnými laboratóriami.

Produkty Norit spĺňajú požiadavky pre:
Značku WQA GOLD LABEL – celosvetovo uznávanú známka kvality a testovania pri zachytávaní a odstraňovaní baktérií, cýst a vírusov z vody.
Požiadavky CE – dodržiavanie povinných predpisov CE
 

Balenie obsahuje:

  • Filtračný systém Norit uQix pre pripojenie pod pracovnú dosku
  • Montážnu sadu

Cena je bez inštalácie!

Pre správnu konfiguráciu uFix s filtračnou vložkou si pozrite tabuľku:
 
WaterPurifier+
 
WaterFilter+
WaterConditioner+
Vírusy
Áno
Baktérie a cysty
Áno Áno
Pachuť, zápach, chlór Áno Áno Áno
Herbicídy, medicínske rezíduá, ZES* Áno Áno Áno
Ťažké kovy** Áno
*   Zlúčeniny narúšajúce endokrinnú sústavu
** Olovo a meď

FILTRIX H2OK WATER FILTERS