Kód: 131 | Značka: NORIT

NORIT uFix - ŠASI BEZ NÁPLNE

€129 €107,50 bez DPH
Skladom (2 ks)

Norit uFix - ŠASI BEZ NÁPLNE - filtračný systém na vodu s atraktívnym dizajnom jednoducho pripojiteľný k vodovodnej prípojke so studenou vodou pod akýkoľvek drez v domácnosti.

Kategória: Filtrácia vody
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2 kg

Filtračný systém Norit uFix – keď je bezpečnosť pitnej vody vašou prioritou

Vhodné pre náplne:
- WaterPurifier+
- WaterFilter+
- WaterConditioner+
 

Nezávadná pitná voda doma aj na pracovisku

Nie je žiadnym tajomstvom, že najlepšia a najvzácnejšia tekutina pre ľudské telo je voda. Aj voda z vodovodného kohútika však môže obsahovať rôzne mikroorganizmy a iné kontaminanty, ktoré môžu ohrozovať vaše zdravie. Predchádzať tomu môžete s vysoko kvalitným filtračným systémom Norit uFix, ktorý možno využívať tak v domácnostiach, ako aj na pracoviskách.

Do boja s kontamináciou s účinnou membránovou technológiou

Filtračný systém Norit uFix je efektívnom riešením v boji s mikroorganizmami, ktoré sa môžu nachádzať v pitnej vode. Zariadenie je určené pre prémiové filtračné vložky H2OK, ktoré sú vyrobené z dutých vlákien s miliardami mikroskopických pórov. Tieto sú dostatočne malé, aby dokázali zabrániť prieniku škodlivých mikroorganizmov vo vode. Hravo si poradia s vírusmi, baktériami aj cystami a von prepustia už len zdraviu prospešnú pitnú vodu, v ktorej však zachovajú dôležité minerálne látky. Vysoko kvalitnú filtračnú technológiu môžete používať v rôznych konfiguráciách tak, aby presne vyhovovala vašim špecifickým potrebám.

V hlavnej úlohe aktivovaný uhlík

Ak sú v pitnej vode prítomné kontaminanty ako pesticídy, medicínske rezíduá či ťažké kovy, aktivovaný uhlík ich na seba naviaže a odstráni ich z nej. Filtračné vložky H2OK prvotriednej kvality obsahujú vysokokvalitný a certifikovaný uhlík, ktorý zároveň dokáže zlepšiť chuť pitnej vody a odstrániť z nej nepríjemný zápach. 

Bezpečnosť a zdravie na prvom mieste

Filtračný systém Norit uFix má aj ďalšiu skvelú funkciu, pomocou ktorej dosiahnete vysokú bezpečnosť a nezávadnosť vody vo vašej domácnosti aj na pracovisku. Riziku kontaminácie pitnej vody, ktorá preteká filtrom zabraňuje aj tým, že filtračná vložka Norit H2OK po dobe expirácie automaticky zastaví a vypne prívod vody do vodovodného kohútika.

Žiadny Pat a Mat, inštaláciu zvládnete aj sami

Montáž tohto skvelého pomocníka zvládnete bez problémov vo vlastnej réžii. Zariadenie stačí pripojiť k vodovodnej prípojke so studenou vodou pod pracovnou doskou či drezom vo vašej kuchyni alebo v práci. Filtračný systém Norit uFix tak neobmedzí váš pracovný priestor na povrchu.  

Filtračný systém na vodu uFix má množstvo výhod: 

  • Bezpečnosť a spoľahlivosť – kvalitu prefiltrovanej vody si môžete overiť chuťou, zrakom a čuchom, ale aj analýzou v laboratóriu.
  • Ochrana zdravia – systém je schopný filtrovať baktérie, vírusy, cysty, chlór, chloramín, THM, sedimenty a nepríjemné zápachy. Membránová technológia dokáže odstrániť vírusy, baktérie, chlór, organické deriváty, chloramín a rôzne iné usadeniny.
  • Jednoduchá inštalácia – filtračný systém je dodávaný s kompletným príslušenstvom a univerzálnou montážnou sadou ideálnou pre inštaláciu pod kuchynským alebo iným drezom.
  • Jednoduchá údržba – po skončení expirácie stačí vymeniť filtračnú vložku v zariadení.
  • Atraktívny dizajn – zariadenie s rozmermi 10 cm x 17 cm x 29 cm (ŠxVxH) vám nezaberie veľa miesta a ponechá vám tak priestor na prácu na povrchu.
  • Ekonomicky výhodné optimálny pomer cena – zisk pri produkcii kvalitnej čistej vody za cenu niekoľkých centov za liter.
  • Overený výrobca – holandská značka Norit je jednotkou vo svete filtračných technológií.

 

Dôležité upozornenie: Všetky výrobky Norit sú testované nezávislými skúšobnými laboratóriami.

Produkty Norit spĺňajú požiadavky pre:
Značku WQA GOLD LABEL – celosvetovo uznávanú známka kvality a testovania pri zachytávaní a odstraňovaní baktérií, cýst a vírusov z vody.
Požiadavky CE – dodržiavanie povinných predpisov CE
 

Balenie obsahuje:

  • Filtračný systém Norit uQix pre pripojenie pod pracovnú dosku
  • Montážnu sadu

Cena je bez inštalácie!

Pre správnu konfiguráciu uFix s filtračnou vložkou si pozrite tabuľku:
 
WaterPurifier+
 
WaterFilter+
WaterConditioner+
Vírusy
Áno
Baktérie a cysty
Áno Áno
Pachuť, zápach, chlór Áno Áno Áno
Herbicídy, medicínske rezíduá, ZES* Áno Áno Áno
Ťažké kovy** Áno
*   Zlúčeniny narúšajúce endokrinnú sústavu
** Olovo a meď

FILTRIX H2OK WATER FILTERS

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie